Przeleciała połowa listopada

w tempie przyspieszonym-przynajmniej ja mam takie odczucia. Weekend przedłużony o święto 11 listopada u mnie wypadł gościnnie. Przyjechała siostra z mężem i odwiedziła mnie przyjaciółka z dziećmi. Ogólnie miło, towarzysko i wesoło.
Co dobre szybko się kończy, a mnie przyszło odpokutować harce i swawole, bólem pleców. W sierpniu już miałam podobną dolegliwość na odcinku lędźwiowym kręgosłupa i wróciło przy banalnym dźwignięciu pełnego wiaderka. Zamarłam w skłonie, a twarz wykrzywił mi ból. Poszłam do lekarza na drugi dzień, bo natężenie bólu nie zmieszało się. Pani doktor pomacała, podniosła nogę, coś tam wspomniała, że albo dysk, albo zapalenie zakończeń nerwowych, zapisała Olfen 75mg i witaminę B w zastrzykach i faktycznie pomogły. Jednak przytarabaniło się zapalenie tchawicy i krtani i przez trzy dni wydawałam zamiast słów, dźwięki podobne do miauczenia kota w okresie godowym. Jest już lepiej i w tym temacie.
Dziś wróciłam do pracy, a mąż wyszedł ze szpitala w Ludwikowie.
Gruźlica zażegnana. Uff…
Piotr, jak sądzę będzie przez kilka dni szczęśliwy, ponieważ pobyt na oddziale gruźliczym mocno dał się mu we znaki. Przeszedł tam wręcz survival.
Od dwóch tygodni dobijam się do naszego Doktorka i ciszszszaaa. Dzwonię, sms-uję i zupełny brak reakcji.
Nie wiem, co się dzieje. Przyjdzie mi jechać do szpitala i porozmawiać z ordynatorem, jak się zapatrują na dalsze leczenie. musimy wiedzieć, co dalej. Przecież kuracja bortezomibem została przerwana w połowie.
Doktorek zapewniał, że on Pana Piotra „nie opuści”-jak się wyraził. A tu masz, albo coś się wydarzyło, albo jednak to były tylko słowa.
Coś nowego prosto od kolegi z pracy ;-)
„Łzy słońca”

Ten wpis został opublikowany w kategorii codzienność, małżeństwo, rodzina, Sprawy ludzkie, szpiczak mnogi, życie i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>